Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Діагностика зубів в Рівному

без болю та без стресу

Діагностика зубів

Точна діагностика зубів – передумова якісного лікування.
Не важливо з яким запитом ми звертаємось до стоматолога: відчуваємо зубний біль, пошкодили зуб, хочете зробити діагностику карієсу, вирішили пройти плановий огляд або просто удосконалити власну посмішку.

Для якісного лікування зубів необхідна точна діагностика.
Наша клініка в Рівному обладнана найсучаснішими технологіями, які забезпечують точну діагностику і дають стоматологу повну картинку стану ваших зубів для складання плану лікування.

Зубна діагностика

Стоматолог може побачити всі проблеми та патології, невидимі на перший погляд, завдяки стоматологічному обладнанню.

У нас представлене стоматологічне обладнання нового покоління: 3D сканер Dentsply Sirona; мікроскопи та комп’ютерний томограф Myray.

рентген зуба, рентген молочних зубів, панорамний рентген зубів

Центр стоматології та імплантації др. Ничипорчука – це клініка повного циклу для всієї родини, яка дотримується сучасних методів зубної діагностики і процес діагностики та лікування у нас відбувається згідно з протоколом. Ми контролюємо якість наданих послуг і ведемо фотопротокол на всіх етапах лікування при реставрації вінірамиімплантації та вирівнюванні зубів.

Дентальний протокол демонструє пацієнту стан ротової порожнини так, як її бачить лікар, деталізує та дає додаткові дані для зубного техніка для виготовлення протезів (коронок, вінірів та інших конструкцій) та допомагає лікарю будувати, контролювати та коригувати план лікування зубів.

Фотопротокол зубів

Фотопротокол – базова процедура при реставрації вінірами, протезуванні, імплантації зубів та ортодонтичному лікуванні.

На стадії діагностики стоматолог робить серію професійних знімків, які відображають стан зубів.

Фотопротокол фіксує видимі і невидимі дефекти зубів на різних етапах та дозволяє ефективно контролювати процес лікування.

Дентальний знімок (один із знімків, який входить до фотопротоколу)  відображає внутрішній та зовнішній стан зубів, який допомагає стоматологу скласти план лікування, пацієнту контролювати процес лікування зубів, зубному техніку – створити ідеальні реставрації для вас (вініри, коронки).

Типи фотопротоколів

Зовнішня макро естетика – стоматолог робить фото знімок посмішки, положення щелепи при зміні міміки, риси обличчя, в окремих випадках фото постави.

Внутрішня міні естетика – це деталізовані знімки зубів та ясен в різних ракурсах.

Внутрішня мікро естетика – стоматолог фотографує окремо кожен зуб та ділянки пародонту.

При складанні фото протоколу стоматолог використовує: професійний цифровий фотоапарат, додаткове світло, спалах, дзеркала, внутрішньооральну камеру, в окремих випадках мікроскоп та інше додаткове обладнання.

Зовнішня макро естетика, внутрішня міні естетика, внутрішня мікро естетика
Комп’ютерна томографія апаратом Myray

Комп'ютерна томографія щелепи

Комп’ютерна томографія представлена у нас апаратом Myray і є необхідна: при імплантації зубів, ортодонтичному лікуванні, при запаленні ясен, пародонтиту, при плануванні встановлення вінірів, брекетів чи елайнерів, при травмах щелепи та інших стоматологічних втручаннях.

Процедура є цілком безпечна для дорослих та дітей.

Dentsply Sirona допомагає миттєво зробити надточний відбиток вашої щелепи.

Сканер Dentsply Sirona

А щоб створити ідеальні реставрації зубів ми скануємо вашу посмішку найточнішими сканером Dentsply Sirona.

Ця система допомагає миттєво зробити надточний відбиток вашої щелепи, вивести на екран та виготовити ідеальні реконструкції: вініри, протези, коронки, імпланти і навіть вдосконалити до міліметра кожну пломбу.

Dentsply Sirona робить миттєвий точний оптичний відбиток вашої ротової порожнини та створює досконалий до міліметра дизайн реконструкції вашої посмішки.

Dentsply Sirona це гарантія досконалості форми кожного вашого зуба.

Вартість послуг

Консультація лікаря-хірурга із переглядом комп’ютерної томограми  (первинне обговорення плану лікування та складання кошторису) 600 грн
Консультація 300 грн
Оглядовий стерильний набір «Антиснід» 100 грн
Проведення рентген діагностики 150 грн
Діагностика карієсу 200 грн
Діагностування та лікування зубів під мікроскопом безпечне для дорослих та дітей.

Діагностика та лікування під мікроскопом

Центр стоматології та імплантації др. Ничипорчука дотримується високих стандартів якості, тому всі процедури лікування у нас відбуваються під мікроскопом.

Мікроскоп в нашій стоматології використовується як на стадії діагностики, так і під час лікування зубів.

Завдяки оптичному збільшенню уражених ділянок зуба у 20-40 разів, стоматолог максимально чітко бачить окремі проблемні зони та може якісно та швидко лікувати зуби.

Діагностування та лікування зубів під мікроскопом безпечне для дорослих та дітей.

Під час зубної діагностики, мікроскоп дозволяє: діагностувати карієс на ранніх стадіях, побачити мікротріщини та невидимі, на перший погляд, уражені ділянки зуба, додаткові кореневі канали, можливі запалення та інше.

Діагностування та лікування зубів під мікроскопом безпечне для дорослих та дітей.

Комп'ютерна томографія (КТ)

Панорамний знімок щелепи дозволяє діагностувати та виявити невидимі, на перший погляд захворювання, запальні процеси ясен

Комп’ютерна томографія (КТ) – отриманий панорамний знімок щелепи дозволяє діагностувати та виявити невидимі, на перший погляд захворювання, запальні процеси ясен, кореневої системи, новоутворення, патологічні дефекти щелепи та черепа, визначити аномалії зубів, побачити зуби, які, ще не прорізались.

3D діагностика зубів

Тривимірний знімок щелепи, що дозволяє стоматологу максимально точно діагностувати та планувати лікування

3D діагностика зубів – тривимірний знімок щелепи, що дозволяє стоматологу максимально точно діагностувати та планувати лікування.

Наша клініка знає що діагностика має великий вплив на якість і правильність проведення лікування

Наша клініка знає, що стоматологічна діагностика має великий вплив на якість і правильність проведення лікування. У нашій стоматології працюють досвідчені лікарі, які готові зробити повну діагностику ваших зубів якісно та швидко, а також надати інші процедури, необхідні для своєчасного виявлення та лікування вашої посмішки.

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button