Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Синус-ліфтинг в Рівному

без болю та без стресу

Навіщо проводять нарощування кісткової тканини

Втрата зубів може не тільки порушити естетику посмішки, а й призвести до таких серйозних наслідків, як атрофія кісткової тканини. В результаті стає неможливою процедура імплантації, а людина втрачає шанс відновити функціональність зубного ряду.

Для цього проводиться синус-ліфтинг – стандартна процедура, яка проводиться перед імплантацією у бічних відділах верхньої щелепи. Вона проводиться у більшості випадків, коли необхідно відновити втрачені верхні жувальні зуби.

Для відновлення об’єму, достатнього для встановлення імпланту, проводять нарощування кісткової тканини кістковим матеріалом – кісткова пластика.

Щоб безпечно розмістити кістковий матеріал, не травмуючи синуси, потрібно попередньо підняти їх нижню границю. Для цього проводять синус-ліфтинг, який поєднують з кістковою пластикою. Тобто спочатку піднімають дно синуса, а потім у порожнину, що утворилася, закладають кістковий матеріал. Протягом 4-6 місяців на його місці утворюється нова кістка, в яку потім встановлюють імпланти.

Видалення зуба, безболісне видалення зуба, видалення зуба мудрості

Закритий синус-ліфтинг

Закритий синус-ліфтинг проводять при висоті кісткової тканини не менше 7-8 мм у зоні імплантату вживлення. Це малотравматична процедура, яка не передбачає додаткових розрізів. Найчастіше закритий синус-ліфтинг виконується одночасно з вживленням імпланту. Хірург проколює ясна, імплантологічною фрезою препарує кістку, формуючи ложе для імпланту. Через утворений тунель інструментом на 2-3 мм піднімає нижню стінку гайморової пазухи на 2-3 мм, впроваджує в порожнину остео пластичну масу. Після закладки кісткового трансплантата встановлює імплант, ушиває ясна.

Відкритий синус-ліфтинг

Відкритий синус-ліфтинг показаний при серйозному дефіциті кісткової тканини та недостатній її щільності в районі верхньощелепного синусу. Хірург розрізає ясна, відкидає слизовий клапоть у проекції зубного кореня або майбутнього імпланту. Формує у кістки отвір (хірургічне вікно), що веде до нижньої стінки пазухи. Відшаровує остеотомом слизову дна гайморової пазухи, піднімає її, заповнює простір кістковим матеріалом, що стимулює зростання остеоцитів. Встановлює бар’єрну мембрану, вона унеможливлює попадання матеріалу в порожнину синуса, перешкоджає його зміщенню. Вшиває рану.

Ціни хірургічних операцій:

Синус-ліфтинг 

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Вдалення зубів, видалення кісти зуба, пластичні операції, операції щелепно-лицевої ділянки, відновлення зубів

Показання та протипоказання

Процедуру призначають при вираженому нестачі або підвищеному ступені крихкості кісткової тканини; необхідності зубної імплантації для встановлення протезів. Ціна синус-ліфтингу розраховується індивідуально в залежності від складності випадку.

Проведення остеопластики може бути не показане деяким людям з низки причин:

  • Наявність хронічного синуситу верхньої щелепи.
  • Онкологія.
  • Наявність імунних хвороб.
  • Цукровий діабет.
  • Гайморит у стадії загострення.
  • Порушення згортання крові.
  • Індивідуальна будова носової гайморової області; малі розміри.
  • Захворювання серця та судин.
  • Індивідуальна нестерпність препаратів анестезії.

Як ми готуємо пацієнтів до операції

Складається кошторис операції. З детальними цінами на синус-ліфтинг можете ознайомитись в нашому прайсі.

Перед синус-ліфтинг проводиться ретельне обстеження, основною складовою якого є комп’ютерна томографія.

У нашій клініці використовується сучасний цифровий томограф з мінімальним рівнем випромінювання та високою якістю знімків.

Крім рентгенологічного обстеження, ми направляємо деяких пацієнтів на аналіз крові. Це дозволяє виключити протипоказання, які можуть заважати проведенню операції.

Вартість видалення зуба мудрості, видалення зуба, видалення кісти зуба, зуб мудрості видалення

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button