Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Металокерамічні коронки в Рівному

без болю та без стресу

Металокерамічні зубні коронки

Протезування зубів металокерамікою – одне з найпопулярніших видів реставрації втрачених чи пошкоджених зубних одиниць. Такі коронки відрізняються своєю міцністю та надійністю. Зовнішньо вони виглядають більш природно, ніж металеві, але поступаються керамічним коронкам.

Особливості металокерамічних коронок

Металокерамічна коронка має два шари:

  • металевий, що виконує роль каркаса (ковпачок, який одягається на зуб);
  • керамічний, накладається поверх металу і відповідає за естетику.

Завдяки металевій основі коронка досить міцно тримається на зубах і має високу зносостійкість, а кераміка завдяки художній роботі фарбується під колір зубів так, що розрізнити її практично неможливо. В якості металу у сплаві може використовуватись нікель, хромо-кобальт, молібден, титан або золото. Кожен із матеріалів є гіпоалергенним та міцним, що дозволяє надати коронці міцності та водночас не втратити естетичний зовнішній вигляд.

Якщо йдеться про вартість, то ціни на металокерамічні коронки в Рівному залежать від складності випадку та якості використаних матеріалів.

Виготовлення коронок з металокераміки; кераміки; діоксиду цирконію; з сучасних композитних матеріалів; металопластмаси.

Переваги протезування металокерамікою в Рівному

Щоб протезування зубів металокерамічними коронками відбулось успішно та не потребувало реставрації до 10 років, необхідно ретельно вибирати клініку. У центрі стоматології та реставрації др. Ничипорчука пацієнти отримують повний спектр послуг щодо відновлення цілісності зуба або встановлення коронки на місце відсутності зубної одиниці.

✅ У стоматології працюють спеціалісти із досвідом років, тож допоможуть вирішити навіть найскладнішу проблему.

✅ Завдяки сучасному обладнанню, в центрі можливо отримати найякісніші металокерамічні коронки за ціною згідно прайс-листа.

Щоб отримати консультацію, достатньо зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Адміністратори запропонують найближчу та найкомфортнішу вам дату та час візиту.

Етапи встановлення металокерамічних коронок

Металокерамічна коронка в Рівному встановлюється слідуючими етапами:

  • консультація та огляд;
  • лікування зубів і видалення нервів, пломбування кореневих каналів;
  • лікування під анестезією чи в медикаментозному сні обточування зубів;
  • зняття силіконових відбитків щелепи та підбір кольору коронки;
  • встановлення тимчасової коронки під час виготовлення в лабораторії;
  • установка постійної коронки.

Загалом встановлення коронок від моменту – першого візиту, до ідеальної усмішки – займає до 2-3 тижнів, якщо немає ускладнень та потреби у більш складному лікуванні. Також варто враховувати: кількість виготовлення коронок, що теж впливає на терміни протезування зубів.

Скільки коштує металокерамічна коронка?

Коронка металокерамічна Сlasik Ivoсlar 3000 грн

Виготовлення: стандартної постійної роботи – 10 робочих днів, термін постійної роботи – 5 днів, стандартної тимчасової роботи – 2 робочих дня, термінової тимчасової роботи – 1 день. Вартість за терміновість збільшується на 40%

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Як доглядати за металокерамічними коронками?

Металокерамічні коронки потребують стандартного догляду за ротовою порожниною, як і за природними зубами. До найголовніших правил гігієни відноситься чищення зубів двічі на день. Також варто не використовувати відбілювальні або абразивні зубні пасти, оскільки вони можуть пошкодити верхній керамічний шар. 

Важливо користуватися ополіскувачами й флосами та відвідувати стоматолога не рідше одного разу на 6 місяців. Спеціаліст на прийомі перевірить стан металокерамічної коронки та слідкуватиме за ним і надалі. За потреби лікар надасть додаткові індивідуальні рекомендації щодо корекції домашнього догляду.

Якщо йдеться про відбілювання, то ця процедура також дозволена у разі встановлення коронок із металокераміки. Але варто врахувати, що коронка не змінить відтінок. Тому перед освітленням емалі проконсультуйтесь із стоматологом.

Лікування, фотопротокол, встановлення зубних протезів

Статті по темі

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button