Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Реплантація зуба в Рівному

без болю та без стресу

Реплантація зуба – операція, котра проводиться досить рідко, сенс якої полягає у поверненні видаленого зуба назад у лунку.

Показання до проведення реплантації зуба

✅ Безуспішність консервативних та інших хірургічних способів лікування хронічних форм (гранулематозної та гранулюючої) апікального періодонтиту.

✅ Вивих зуба.

✅ Травматичне видалення сусідніх зубів як ускладнення під час операції видалення зуба.

Видалення зуба, безболісне видалення зуба, видалення зуба мудрості

Види реплантації

Операція по вживленню реплантанта поділяється на два види:

  1. Девітальна реплантація. Спочатку проводиться видалення зуба, пломбування у ньому кореневих каналів, спилювання верхівок його коріння, потім зуб повертають у лунку.
  2. Вітальна реплантація. За такого способу кореневі канали не пломбуються, а корінь повністю зберігається. Спосіб допомагає відновити зуб та продовжити термін його служби на 20 і більше років.

Ціни хірургічних операцій:

Реплантація зуба 
Вдалення зубів, видалення кісти зуба, пластичні операції, операції щелепно-лицевої ділянки, відновлення зубів

Особливості проведення реплантації

Перед проведенням процедури лікар вводить в область ураженої зубної одиниці місцеву анестезію, тому під час операції пацієнт не відчуватиме біль. Після того, як анестетик подіє (через 10-15 хвилин), лікар приступає до реплантації зуба.

Етапи:

  1. Знезараження зуба. Неважливо, коли проводиться процедура – відразу після випадання зуба або через кілька днів, потрібно його ретельне очищення за допомогою спеціального антисептичного розчину.
  2. Підготовка лунки. На цьому етапі виконується очищення лунки від уламків та пошкоджених тканин спеціальної кюретажної ложки. Далі проводиться антисептична обробка.
  3. Встановлює реплантант у підготовлену лунку. Після того, як лунка готова, лікар акуратно встановлює в неї оброблений зуб.
  4. Накладення шини. На імплантований реплантант накладається шина, щоб зафіксувати його в нерухомому положенні. Шинуючий пристрій носять близько 4-6 тижнів, після чого потрібно його зняття.

Середній час процедури 20-60 хвилин – залежно від складності. Період приживлення займає близько 2-3 тижнів, іноді довше.

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Реабілітаційний період

Після проведення реплантації в Рівному пацієнт обов’язково має дотримуватись строгих рекомендацій, які дозволять повністю відновити зубний ряд. Однією з них є дотримання дієти. Протягом 3-5 днів після операції рекомендовано вживати лише рідку їжу. З раціону слід виключити будь-які тверді продукти. Їжу краще перебивати у блендері до стану пюре. Гаряче, холодне, гостре, копчене, солоне слід виключити з раціону.

Також дуже важливо правильно проводити гігієну ротової порожнини з використанням спеціальних розчинів для полоскання. В окремих випадках пацієнту може бути призначено сеанси УВЧ-терапії, які дозволяють прискорити відновлення тканин.

Протягом усього періоду реабілітації пацієнт повинен систематично відвідувати свого лікаря для контролю процесу приживлення.

Вартість видалення зуба мудрості, видалення зуба, видалення кісти зуба, зуб мудрості видалення

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button