Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Незнімне протезування зубів в Рівному

без болю та без стресу

З чого складається незнімне протезування

Незнімне протезування зубів – використовується при втраті одного або кількох зубів. Для відновлення зубів індивідуально під вас виготовляються незнімні протези. Самі незнімні зубні протези можуть бути виготовлені та встановлені за різними технологіями. Ціни на зубні протези також відрізняються в залежності від виду матеріалу та способу встановлення. Їх поєднує лише одне – встановлений зубний протез не можна зняти самостійно.

Термін незнімне протезування зубів включає наступні технології зубного протезування:

 1. Встановлення коронок.
 2. Зубна імплантація.
 3. Встановлення незнімного протезування на імплантах.
 4. Встановлення зубних мостів.
 5. Встановлення вінірів та вкладок (мікропротезування).

Показання до проведення незнімного протезування зубів

Протезування зубів здійснюється, якщо:

✅ треба відновити цілісність зубного ряду при втраті одного чи двох зубів;
✅ якщо зруйновано більше 50% зуба карієсом;
✅ ви маєте патологічне стирання емалі та дентини;
✅ ви хочете зміни кольору чи надання зубам нової форми;
✅ якщо треба відновити початковий вид травмованої зубної одиниці (після тріщини, сколу чи перелому).

Лікування, фотопротокол, встановлення зубних протезів

Види незнімного протезування

Існують різні види незнімних зубних протезів. Вибір способу протезування здійснюється після огляду лікаря-стоматолога. Ціна зубних протезів залежить від виду. Є такі види протезів зубів:

 1. Вкладки відносяться до найбільш простих конструкцій, які допомагають у разі втрати частини зуба відновити її.
 2. Вініри — являють собою тонкі порцелянові пластиночки, які приклеюються до зуба, закриваючи пошкоджену передню поверхню і приховуючи дефекти.
 3. Коронки здатні приховати пошкодження зуба навіть у тому випадку, коли від нього залишається лише корінь.
 4. Штифтові зуби. Для їх встановлення показанням служить корінь, що зберігся, з запломбованим каналом при повністю зруйнованій коронці зуба.
 5. Консольні протези. Для цього виду протезування характерна наявність опори лише на одному кінці. Як опора може бути обраний здоровий, штифтовий зуб або коронка. Варто зазначити, що цей спосіб лікування через свою недосконалість використовується лише в крайньому випадку.
 6. Мостоподібні протези – використовуються для корекції дефектів зубних рядів. Такий спосіб застосовується у випадках руйнування декількох зубів, що йдуть поспіль. При цьому протез може кріпитись на здорові зуби або зуби закриті коронками.

Матеріали для незнімного протезування

Вибір матеріалу має велике значення при незнімному протезуванні, тому що він впливає на естетику, міцність та довговічність конструкції.

Металокераміка

08f464

Металокераміка поєднує металеву основу з керамічним покриттям, забезпечуючи міцність та природний зовнішній вигляд. Перевірене десятиліттями рішення. Може використовуватись у будь-якій зоні, але останнім часом все частіше вибирається пацієнтами для жувальних областей щелепи. Для фронтальних зон є більш естетичні рішення.

Кераміка

keramicheskie-koronki
Керамічні коронки мають високу естетичність і біосумісність, тому вони більш популярні для передніх зубів. Сучасна ортопедична кераміка відрізняється винятковою міцністю та відповідає вимогам фронтальної зони.

Діоксид цирконію

glidewellbrux

Діоксид цирконію – це сучасний та міцний матеріал, який забезпечує відмінну естетику та довговічність конструкції. Цей матеріал відноситься до преміального сегменту і є ідеальним вибором для відновлення зубів у будь-якій зоні. Ціна цих незнімних зубних протезів вища за інші види. Підходить всім пацієнтам, оскільки є повністю біоінертним.

Вартість незнімних протезів в Рівному

Коронка безметалева цирконієва 6000 грн
Коронка металокерамічна Сlasik Ivoсlar 3500 грн
Коронка безметалева керамічна (прес-кераміка, E-Max Ivoclar) 10000 грн
Вкладка керамічна (комбінована) 3000 грн
Вкладка керамічна onlay, overlay, inlay 8000 грн
Коренева вкладка КХС 1500 грн
Коронка цільнолита КХС 2000 грн

Виготовлення: стандартної постійної роботи – 10 робочих днів, термін постійної роботи – 5 днів, стандартної тимчасової роботи – 2 робочих дня, термінової тимчасової роботи – 1 день. Вартість за терміновість збільшується на 40%

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Етапи незнімного протезування

Стоматолог проводить огляд та аналізує стан зубів та тканин, визначаючи найкращий варіант протезування.
 1. Підготовка. При необхідності проводиться видалення та лікування проблемних зубів.
 2. Зняття відбитків. Для створення точної копії зубних дуг та створення індивідуальної конструкції відповідно до анатомічних умов порожнини рота.
 3. Виготовлення. Протез виготовляється зубними техніками з обраного пацієнтом матеріалу.
 4. Приміряння та корекція. Незнімний зубний протез ретельно підганяється під анатомію рота пацієнта, забезпечуючи комфорт та ідеальний прикус.
 5. Фінішна фіксація. У нашій клініці ми здійснюємо фіксацію під мікроскопом. Коли пацієнт задоволений результатом – за зручністю та зовнішнім виглядом – протезна конструкція фіксується на постійний стоматологічний цемент.
scaled

Особливості догляду за незнімними протезами зубів

При кваліфікованому виготовленні та встановленні термін служби протезів становить 10-15 і більше років. Для запобігання їх передчасному виходу з ладу або поломки пацієнту необхідно дотримуватись рекомендацій стоматолога та звертати увагу на такі моменти:

 • дотримуватися правил гігієни ротової порожнини двічі на день чистити зуби щіткою та допоміжними засобами для видалення нальоту та залишків їжі;
 • відвідування стоматолога двічі на рік для огляду, професійної гігієни та контролю стану за протезами;
 • у разі ушкоджень протеза, ремонт повинен проводити лише фахівець через ризик ще більших ушкоджень;
 • відмовитись від прийому твердої їжі, жувальної гумки, гарячої чи холодної їжі, які скорочують довговічність крихких матеріалів протезів.

Як бачите, особливих вимог немає, тому для збереження їх довговічності достатньо дотримуватися простих правил догляду за зубами.

Статті по темі

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button