Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Видалення молочних зубів у дітей в Рівному

без болю та без стресу

Чи потрібно видаляти молочні зуби?

Як правило, молочні зуби у дітей випадають самі у процесі природної зміни на постійні. Однак існує безліч випадків, коли дитині необхідна допомога фахівця в умовах клініки. Перелік таких показань також містить видалення сильно пошкоджених карієсом молочних зубів.

Видалення хворого зуба – крайня міра, на яку піде грамотний лікар-стоматолог. Спочатку буде запропоновано терапевтичне лікування. Але якщо видалити тимчасовий зуб необхідно, досвідчені дитячі стоматологи проведуть процедуру кваліфіковано, швидко та безболісно.

дитячастоматологіяЦентрстоматологіїтаімплантаціїд р.Ничипурчука

Коли показано видалення молочних зубів з карієсом?

Звичайно, карієс треба лікувати, а сучасне обладнання та високий рівень дитячих стоматологів клініки др. Ничипорчука дозволяють впоратися навіть із запущеними формами карієсу. Однак бувають випадки, коли зруйновано не тільки сам зуб, а й його корінь: якщо у дитини розвинувся запальний процес та інфекція може поширитися на сусідні зуби, на зачаток постійного зуба – це одне з головних показань до хірургічного видалення молочного зуба.

Стоматологія для дітей, медикаментозний сон, лікування уві сні

Які ще є показання для видалення молочних зубів?

✅ постійний зуб вже ріжеться, а тимчасовий все ще не випадає (коріння зуба не розсмокталося або розсмокталося недостатньо);

✅ молочний зуб затримує прорізування постійного зуба або не дозволяє йому правильно прорізатися;

✅ зуб серйозно постраждав від періодонтиту, на яснах утворився свищ;

✅ сильна травма, що не дозволяє залишити зуб;

✅ розхитаний молочний зуб також може підлягати видаленню. Наприклад, коли він завдає малюкові дискомфорту і травмує ясна.

Вартість послуг

Видалення молочного зуба 300 грн
Складне видалення молочного зуба 500 грн
Видалення триканального зуба 800 грн

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

дитячастоматологіяЦентрстоматологіїтаімплантаціїд р.Ничипурчука

Як проводиться видалення молочних зубів у дітей?

У нашій клініці працюють дитячі стоматологи, які володіють методиками адаптації дітей до огляду та лікування. До кожної дитини маємо свій психологічний підхід. Крім того, у стінах клініки на дітей чекають іграшки, мультики.


Стоматологія др. Ничипорчука – фахівці з видалення молочних зубів у дітей будь-якої складності. Лікування проходить без болю та стресів – з адекватним місцевим знеболенням, іноді воно доповнюється седацією. Серйозні хірургічні маніпуляції проводять у стерильних умовах, у спеціальних хірургічних кабінетах.

Що після видалення?

У нашій клініці вам обов’язково запропонують мінімізувати наслідки невчасної втрати тимчасового зуба у дитини: після консультації з лікарем-ортодонтом можна встановити дитині утримувач простору або виготовити легкі та комфортні пластинки зі штучними зубами. Це дозволить не порушити естетику та функціональність зубного ряду.

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button