Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Протезування зубів в Рівному

без болю та без стресу

Як відновити зуб

В стоматології сьогодні є широкий спектр відновлення зубів в залежності від ступеня пошкодження чи руйнування.

Коли ушкоджено значну поверхню зуба, він потемнів, став крихким, втратив зовнішню естетику і функціональність, то стоматологи пропонують різні види протезування.

Коронка – один із популярних способів відновлення зуба та його жувальних функцій. Це постійний зубний протез, який встановлюється на зуб та повністю відновлює його естетику і функціональність.

Найчастіше в стоматології використовують коронки виготовлені з:

  • металокераміки;
  • кераміки;
  • діоксиду цирконію;
  • з сучасних композитних матеріалів;
  • рідко з металопластмаси.
Виготовлення коронок з металокераміки; кераміки; діоксиду цирконію; з сучасних композитних матеріалів; металопластмаси.

Коронка на зуб

Коронка – це ваш порятунок зуба від видалення. Якщо на перший погляд здається, що зуб зруйновано повністю, то установка коронки на зуб може стати панацею від видалення.
В залежності від стану кореневої системи на зруйнований зовні зуб можна поставити коронку і повністю його відновити.

Коронка на зуб – це заміна тканин зуба, якщо він зруйнований більш ніж на 80%, коли інші методи відновлення будуть неефективними і можуть взагалі не принести ніякого результату.

Відновлення зубів

Тож не поспішайте видаляти зуб, якщо він зруйнований на 80%, а проконсультуйтесь зі стоматологом в Рівному. Можливо у вас є шанс вставити коронку та врятувати майже втрачений зуб за доступною ціною.

Зубна коронка не відрізняється від природного зуба за кольором та формою. Ставити коронки можна як на жувальні та і на фронтальні зуби.

При виборі коронки для жувальних зубів важлива міцність матеріалу, а для фронтальних максимальна естетика. Для фронтальних (передніх) зубів краще вставити коронку з діоксиду цирконію або цільної кераміки, тоді як для жувальних можна розглядати металокераміку.

Окрім зубних коронок, сучасна стоматологія пропонує різні види протезування як:

Це більш тонкі, технологічні і естетичні види реставрацій. Такі види протезування зазвичай використовуються при меншій площі ушкодження зуба. Вартість протезування залежить від кожного виду та випадку.

Види протезування зубів в Рівному

Коронка – це зубний протез, що одягається на основу зуба. Зубну коронку можна встановити, коли зуб зовні зруйновано зовсім крім кореня.

Зубна накладка або вкладка – це мікропротез, коли зуб уражено на 30% і пломба вже не може його реставрувати. Зубна вкладка виготовляється індивідуально для пацієнта.

Вініри – це тонкі керамічні накладки, які встановлюються на зовнішню частину зуба.

Керамічна реставрація – це протез, що покриває значно більшу частину зуба ніж вінірна реставрація, повністю відновлює його естетику та жувальні функції.

Керамічна накладка для реставрації зуба – це альтернатива пломбі. На зуб проводиться встановлення накладки, що не відрізняється зовні від натурального зуба, і вона відновлює його жувальну функцію. Часто використовується для реставрації бокових зубів.

Якщо зуб втрачено (видалено) повністю, то відновити його можна з допомогою незмінних протезів на імплантатах за доступною ціною.

Протезування при повній відсутності зубів. В такому разі протезування зубів відбувається на імплантатах окремо для кожного відсутнього зуба.

Оптимальний вид зубних протезів та реставрацій може підібрати стоматолог в залежності від клінічного випадку. І після цього зможете дізнатися скільки коштує протезування зубів у вашому випадку.

Керамічні реставрації відрізняються від вінірів:

✅ покривають значно більшу поверхню зуба, тоді як вінір покриває лише на лицьову сторону зуба;

✅ повністю відновлюють жувальну функцію;

✅ максимально захищають зуб від уражень.

Вартість протезування зубів в Рівному

Коронка безметалева цирконієва 6000 грн
Коронка металокерамічна Сlasik Ivoсlar 3500 грн
Коронка безметалева керамічна (прес-кераміка, E-Max Ivoclar) 10000 грн
Вкладка керамічна (комбінована) 3000 грн
Вкладка керамічна onlay, overlay, inlay 8000 грн
Коренева вкладка КХС 1500 грн
Коронка цільнолита КХС 2000 грн

Виготовлення: стандартної постійної роботи – 10 робочих днів, термін постійної роботи – 5 днів, стандартної тимчасової роботи – 2 робочих дня, термінової тимчасової роботи – 1 день. Вартість за терміновість збільшується на 40%

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Як відбувається встановлення сучасних протезів?

До встановлення зубних протезів в Рівному проводиться повне лікування зубів – лікування карієсу, перелікування кореневих каналів або депульпування зуба (за потребою та показаннями). Вартість цих процедур сплачується окремо згідно з прайсом цін.
Після того стоматолог оцінює стан ваших зубів та вибирає той чи інший вид реставрації. Далі знімається відбиток і робиться тимчасова накладка на зуб, яка фіксується на тимчасовий цемент.
Проводиться фотопротокол з визначення кольору. Далі все віддається в лабораторію, де відбувається процес виготовлення протезу, а далі встановлення.

Лікування, фотопротокол, встановлення зубних протезів

Статті по темі

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button