Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Кісткова пластика в Рівному

без болю та без стресу

Що таке пластика?

Кісткова пластика – це операція з нарощування кісткової тканини в тих місцях щелепи, де її об’єму недостатньо для встановлення дентальних імплантів. Вже через 3-6 місяців після втрати або видалення зуба відбувається неминучий процес – кістка починає зменшуватися. Через рік її обсяг значно зменшується та імплантація стає неможливою. 

Операція допомагає заповнити дефіцит кісткової тканини. В одних випадках матеріал накладають на поверхню альвеолярного гребеня, в інших потрібне його розщеплення та вживлення матеріалу внутрішньо одночасно з постановкою імплантів. При дефектах та нерівностях альвеолярного гребеня йому надають правильну форму, вживляючи кісткову тканину у певних місцях. 

Операція проводиться під місцевою анестезією чи в медикаментозному сні (в седації)Ціну кісткової пластики визначає лікар-стоматолог після огляду пацієнта.

Видалення зуба, безболісне видалення зуба, видалення зуба мудрості

Види кісткової пластики в стоматології «др Ничипорчука»

Імплантологи Стоматологічного центру «др Ничипорчука» використовують найсучасніші  види пластики і ціна кісткової пластики залежить від методу та клінічного випадку.

Спрямована кісткова регенерація

Хірург-імплантолог збільшує обсяг кісткового гребеня за рахунок накладки остеопластичного матеріалу, змішаного з кістковою стружкою самого пацієнта, яку лікар збирає спеціальним скребком із сегмента щелепи, де відбувається операція. Додавання аутогенної кістки є гарантом хорошого результату операції. Імплантологи Стоматологічного центру «др Ничипорчука» використовують високоякісний кістковозамінний матеріал, який завдяки схожості з людською кістковою тканиною, забезпечує ефективну та передбачувану остеоінтеграцію. Це формує ціну кісткової пластики.

Ціни хірургічних операцій:

Синус-ліфтинг 
Пластика 

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Вдалення зубів, видалення кісти зуба, пластичні операції, операції щелепно-лицевої ділянки, відновлення зубів

Синус-ліфтинг

Імплантолог піднімає дно гайморової пазухи (синусу) та заповнює простір кістковою тканиною. Синус-ліфтинг проводиться на верхній щелепі.

Відкритий синус-ліфтинг. Застосовується, коли висота кістки не перевищує 5 мм. Імплантолог робить отвір у кістці, через який піднімає «дно» гайморової пазухи. Заповнює простір кістковою тканиною та ушиває ясна. У разі потреби встановлюється спеціальна мембрана. Імплантацію можна провести за кілька місяців, коли кістковий матеріал інтегрується.

Закритий синус-ліфтинг. Найменш травматична методика, застосовується коли висота кістки становить мінімум 5 міліметрів. Дно гайморової пазухи піднімається через ложе імплантату. Як правило, після цієї операції одразу проводиться імплантація.

Головний лікар центру стоматології та імплантації Олег Ничипорчук має відповідну кваліфікацію та 13 років досвіду, що дозволяють проводить операції кісткової пластики. Пластика кісткових тканин допомагає створити умови для майбутньої імплантації у випадках, коли застосування інших методів не є ефективним або неможливим.

Переваги кісткової пластики

У окремих випадках кісткова пластика верхньої чи нижньої щелепи є єдиним способом відновлення гарної посмішки.

Вона дозволяє:

✅ відновити функціональність ясен навіть за значної атрофії тканини;

✅ забезпечити природний зовнішній вигляд ясен та імплантованих зубів;

✅ відновити зубний ряд у разі, якщо інші способи протезування з якихось причин недоступні;

✅ позбавити пацієнта дискомфорту при жуванні.

Вартість видалення зуба мудрості, видалення зуба, видалення кісти зуба, зуб мудрості видалення

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button