Статті

вініриЦентрстоматологіїтаімплантаціїд р.Ничипурчука

Вініри – це тонкі оболочки з кераміки, які лікарі-стоматологи використовують для відновлення зовнішнього вигляду зубів. Вони є продуктом високих технологій та медичних досліджень і здатні реально трансформувати усмішку пацієнта.

Перш ніж зважитися на імплантацію зубів, у пацієнтів виникає безліч питань щодо перебігу процедури. Розкажемо, як встановлюють зубні імпланти, розглянемо етапи встановлення, чи довго приживається імплант та відповімо на популярні питання з цієї теми.

Імплантація – єдиний метод протезування, який відновлює функціональність всього зуба, а не лише його коронкової частини. Дентальний імплант – багатокомпонентна конструкція з біосумісного матеріалу (титану та його сплавів), що впроваджується в щелепну кістку з метою заміщення відсутньої зубної одиниці.

Коли виникає необхідність протезування зубів, виникає питання — які коронки краще ставити. Сучасна стоматологія пропонує різноманітні варіанти коронок на зуби.

Щоб підібрати найбільш безпечну, якісну та надійну конструкцію, слід керуватися наступними критеріями…

Багато пацієнтів стикаються із необхідністю відновлення зубів за допомогою протезування. І, звичайно, цікавляться – як ставлять коронку на зуб, з якого матеріалу вона робиться, який краще, які етапи виготовлення коронок і чи це боляче.

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button