Статті

вініриЦентрстоматологіїтаімплантаціїд р.Ничипурчука

Вініри – це тонкі оболочки з кераміки, які лікарі-стоматологи використовують для відновлення зовнішнього вигляду зубів. Вони є продуктом високих технологій та медичних досліджень і здатні реально трансформувати усмішку пацієнта.

Перш ніж зважитися на імплантацію зубів, у пацієнтів виникає безліч питань щодо перебігу процедури. Розкажемо, як встановлюють зубні імпланти, розглянемо етапи встановлення, чи довго приживається імплант та відповімо на популярні питання з цієї теми.

Імплантація – єдиний метод протезування, який відновлює функціональність всього зуба, а не лише його коронкової частини. Дентальний імплант – багатокомпонентна конструкція з біосумісного матеріалу (титану та його сплавів), що впроваджується в щелепну кістку з метою заміщення відсутньої зубної одиниці.

Коли виникає необхідність протезування зубів, виникає питання — які коронки краще ставити. Сучасна стоматологія пропонує різноманітні варіанти коронок на зуби.

Щоб підібрати найбільш безпечну, якісну та надійну конструкцію, слід керуватися наступними критеріями…

Багато пацієнтів стикаються із необхідністю відновлення зубів за допомогою протезування. І, звичайно, цікавляться – як ставлять коронку на зуб, з якого матеріалу вона робиться, який краще, які етапи виготовлення коронок і чи це боляче.

Всім відомо, що зуби потрібно чистити двічі на день. На перший погляд у цьому немає нічого складного. Але на практиці деякі або нехтують щоденним ритуалом, або роблять це неправильно. Давайте розглянемо як правильно чистити зуби, скільки разів на день і які зубні пасти та щітки для цього використовувати.

Ортодонтичне лікування часто проводять за допомогою брекет-систем дорослим та дітям. Вони повертають зуби у фізіологічне становище за кілька місяців при легких дефектах. Різноманітність систем дає пацієнту можливість вибрати конструкцію з урахуванням своїх бажань та потреб.

У процесі ортодонтичного лікування пацієнти мають труднощі з гігієною порожнини рота. Це відбувається тому, що самі брекети та дуга, що їх з’єднує, заважають звичайній зубній щітці вичищати наліт та залишки їжі із зубних проміжків. 

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button