Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Лінгвальні брекети в Рівному

без болю та без стресу

Лінгвальні брекети – конструкція, яка кріпиться на внутрішній стороні зубів. Пластинки непомітні, що важливо для багатьох пацієнтів. Невидимі конструкції стануть найкращим рішенням для всіх, хто не хоче довго ходити з помітними брекетами.

Особливості конструкції внутрішніх брекетів

Лінгвальні брекети у вигляді компактних пластин не викликають дискомфортних відчуттів. Через пази проводиться дуга. Вона не пошкоджує слизову та не травмує язик. Конструкція виготовляється по зліпках пацієнта. Це забезпечує максимальне прилягання до емалі. На готову гіпсову модель наносяться замочки, що покриваються матеріалом з композиту. Після цього виготовлена система може одягатися на зуби. Усі елементи поєднуються дугою. На установку потрібно близько 3-х годин.

Закріплення дуги може виконуватися двома способами:
замочками на безлігатурних конструкціях;
лігатурами у вигляді резинок чи дротів.

Ціни лігатурних брекетів у 2 – 3 рази доступніші за безлігатурні. Вирівнювання зубів триває від 1 до 3,5 років.

lingual

Переваги та недоліки

Лінгвальна брекет-система здатна виправити складні викривлення прикусу. Конструкція вирівнює положення зубів. Лікування лінгвальними брекетами за доступною ціною допоможе усунути щелепні аномалії. Наприклад, якщо щелепа накладається на іншу.

Плюси приваблюють багатьох пацієнтів:
✅ Естетичність. Внутрішні брекети непомітні для оточуючих.
Відсутність нальоту. При лікуванні не утворюється зубний камінь.
✅ Збереження емалі. Встановлення пластин із внутрішньої сторони не пошкоджує поверхню зубів.
✅ Точна розробка. Використання гіпсової моделі дозволяє створити конструкцію, комфортну в носінні.

Брекети мають деякі недоліки:
 Адаптація. Звикання до системи триває від кількох діб до 1 місяця.
 Тимчасове порушення мови. Дикція повертається досить швидко.
 Сильне слиновиділення. Незвичайне відчуття сторонніх елементів у роті доставляють невеликий дискомфорт.

lingv

Ціни на лінгвальні брекетів

Брекети металеві/дві щелепи 1200$
Брекети металеві самолігуючі/дві щелепи 1500$
Пластинка (відбитки+корекція) 2000-3000 грн
lingualbraceslook

Етапи встановлення лінгвальних брекетів в Рівному

Лінгвальні брекети допомагають позбавитися від дефекту. Але для цього потрібно ретельно проходити кожен етап лікування. Встановлення внутрішніх конструкцій в Рівному виконується за кілька кроків.

Підготовка

Перед кріпленням внутрішніх брекетів пацієнт проходить підготовку. На консультації лікар проводить огляд. Визначає ціну невидимих брекетів. Виконується рентген щелепи. Створюються зліпки. При виявленні патології проводиться лікування. Запальні процеси мають бути усунені. Рекомендовано гігієнічне чищення у клініці.

Виготовлення та кріплення

Для отримання ефективного результату використовують невидимі брекети високої якості. Апарат виготовляється у лабораторії. Використання зліпків дозволяє створити конструкцію, яка акуратно виправляє патологію. Грамотна розробка системи забезпечує комфортне носіння, досить швидке звикання.

Якщо запалення та інші захворювання усунуті, можна проводити фіксацію брекетів. Пластини із замочками кріпляться на внутрішній бік зубів. Потім встановлюється дуга. Після кріплення конструкції починається терапія. Лікар визначає періодичність відвідування клініки.

Закріплення результату

Після закінчення лікування необхідно закріпити отриманий результат. Для цього на зубах фіксується ретейнер. Строки останнього етапу індивідуальні. Точний час носіння встановлює ортодонт. Не варто нехтувати цим етапом. Лікування під ключ допоможе досягти результатів.

Догляд за лінгвальним брекетами

Лінгвальні системи потребують ретельного догляду. Після їжі слід очищати конструкцію спеціальною щіткою. Чистити зуби слід двічі на день. Гігієна має займати не менше трьох хвилин. Важливо прочищати внутрішній бік зубів. Вибирайте зубну щітку лише з м’якими щетинками.

Не нехтуйте додатковим доглядом. Слід придбати іригатор. Він допоможе видалити забруднення у важкодоступних місцях. Лікарі рекомендують використовувати зубну нитку. Для зміцнення зубів можна полоскати рот засобами полоскання зі фтором. Періодично рекомендується проводити ультразвукову чистку у кабінеті стоматолога.

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button