Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Сапфірові брекети в Рівному

без болю та без стресу

Сапфірові брекети – естетично ідеальний варіант корекції щелепних аномалій. Вони справляються зі скупченістю, розрідженістю та виверненістю зубів. Прозорі конструкції зливаються з емаллю. Акуратні елементи не зіпсують посмішки. Ви почуватиметеся впевнено протягом усього терміну лікування прикусу.

sapfirovie-brekety

Особливості конструкції

Ціна на сапфірові брекети найвища і вартість обгрунтована. Вони виготовляються із кристалів, вирощених у штучних умовах. Для виготовлення сапфірової брекет-системи застосовують монокристал із оксиду алюмінію. Він обробляється температурою 2050°C. Міцний матеріал має високу твердість. Кристали сапфіру поліруються, ограняются. Це дозволяє надати основі прозорості, що пропускає світло.

Металева дуга має «пам’ять». Вона постійно повертається в початкове положення, пересуваючи за собою зубні одиниці в правильне положення. Прикус стає рівним, дефекти зубів усуваються. Дуга може покриватися білим облицюванням. Конструкція стане ще менш помітною.

67ce0d

Види сапфірових брекетів в Рівному

Системи виконуються у вестибулярному вигляді. Прозорі брекети встановлюють на зубний ряд із зовнішнього боку. Лінгвальні брекети із сапфірів не виготовляють. Сапфірові брекети – естетичний спосіб вирівнювання прикусу. Конструкції існують двох видів.

Лігатурні брекети

Замочки прозорих брекетів оснащуються кільцями – лігатурами. Вони тримають дугу. Положення змінює ортодонт. При виправленні дефектів лігатурними моделями відвідувати лікаря необхідно кожні два тижні.

Безлігатурні брекети

Дуга проходить через пази, закріплюється у конструкції. Це забезпечує вільне ковзання. Дискомфорту практично немає. Візит до стоматолога відбувається раз на два місяці.

Ціни на сапфірові брекети

Складання плану лікування 1000 грн
Брекети сапфірові/дві щелепи 1700$
Пластинка (відбитки+корекція) 2000-3000 грн
Апарат для розширення щелепи 6300 грн (150-200$)
Пластинка незнімна 6300 грн (150-200$)
brekety-sapfirovye-main (1)
brackets

Встановлення сапфірових брекетів

Конструкція з прозорих брекетів потребує акуратної установки. Ортодонт уважно закріплює кожен елемент. Сапфірові брекети в Рівному встановлюються у кілька етапів.

Підготовка

Перед виправленням прикусу важливо відвідати ортодонта. Складається бюджет лікування. Ціни на сапфірові брекети вищі за металеві. Під час консультації лікар проведе огляд, зробить знімки та цифрові відбитки щелепи. Гіпсові моделі щелепи використовуються для розробки брекетів.

Проблеми з яснами, карієс та інші патології усуваються до встановлення брекетів. Потрібно провести повну санацію. Вирівнювання прозорими брекетами за доступною ціною можливе лише при повністю здоровій ротовій порожнині. Лікар рекомендує виконати професійну гігієну у стоматології.

Створення конструкції

Система виготовляється за індивідуальними параметрами щелепи пацієнтів. Для цього використовуються підготовлені на консультації відбитки зубів. За отриманими моделями виготовляються необхідні елементи.

Встановлення, фіксація

Як тільки усунено захворювання порожнини та підготовлено прозрачні брекети, виконується установка. Лікар акуратно приклеює замочки на зуби. Ортодонт проводить процедуру дуже уважно. Достатньо помилитися на міліметр, і це позначиться на результаті. Після цього кріпиться дріт.

Переваги сапфірових брекетів

Достатньо міцні, зносостійкі сапфірові брекети мають безліч переваг:

✅ Естетика – прозорі замочки непомітні. Тому такі брекети часто обирають публічні люди. Біла дуга робить систему акуратною.
✅ Низька ймовірність травмування – відполіровані та згладжені замочки не пошкоджують слизову оболонку. Не відчувається сильний тиск. Звикання настає швидше.
✅ Гіпоалергенний матеріал – сапфір, вирощений у штучних умовах, не викликає алергічних реакцій.
✅ Стійкість до фарбування – сапфірові брекети не фарбуються як керамічні. Ви можете не відмовлятися від улюблених фарбуючих напоїв та продуктів.

6877
sapfirovye-brekety

Грамотний догляд

Сапфірова система має безліч плюсів, що дозволяє виправити дефекти прикусу. Важливо пам’ятати про догляд сапфірових брекетів.

Пацієнту необхідно:

  1. Прибрати з раціону горіхи, тверду їжу, в’язкі чи жувальні солодощі.
  2. Щодня проводити гігієнічні процедури. Слід використовувати спеціальні щітки-йоржики. Після їжі важливо ополіскувати ротову порожнину.
  3. Грамотний догляд за сапфіровими брекетами допоможе зберегти цілісність та естетику на весь період лікування.

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button