Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Керамічні брекети в Рівному

без болю та без стресу

Керамічні брекет-системи роблять із монокристалічної (матової) або полікристалічної (прозорої) кераміки. Колір матеріалу підбирається під відтінок зубної емалі пацієнта. Керамічні брекет-системи дозволяють вирівняти зуби та виправити прикус будь-якої складності без естетичного дискомфорту.

image(1)
brekety_keramicheskiye

Особливості керамічних брекетів

Виправлення прикусу брекет-системами вважається самим надійним методом лікування патології. Метою носіння керамічних брекетів є зміщення зубів у правильне положення під тиском металевої дуги.

Керамічні брекети є ортодонтичною системою, що складається з невеликих замків (брекетів), виконаних з якісної кераміки. При встановленні системи брекети фіксуються до зубів, а через пази/замочки пропускається дуга, що натягується для створення певної сили тиску на зуби.

Переваги керамічних брекетів

 • добре поєднуються із зубною емаллю і «не впадає у вічі», тому виглядають естетично;
 • стійкі до кислотно-лужного середовища;
 • сучасні моделі мають підвищену міцність;
  комфортні завдяки малому розміру та тонким пластинам.

У порівнянні з класичною металевою системою, керамічні брекети програють у стійкості до сильних механічних навантажень, а також ефективності лікування важких патологій прикусу. Порівняти ціни на керамічні та металеві брекети можна у прайсі.

Скільки коштують керамічні брекети?

Точну ціну на керамічні брекети в Рівному назвати не можна, адже вона залежить від багатьох факторів, у тому числі від виду ортодонтичної конструкції.

keramicheskie-brekety

Ціни на керамічні брекети

Консультація з переглядом кт 600 грн
Складання плану лікування 1000 грн
Брекети металеві самолігуючі/дві щелепи 1500$
Пластинка (відбитки+корекція) 2000-3000 грн
Апарат для розширення щелепи 6300 грн (150-200$)
Пластинка незнімна 6300 грн (150-200$)

Види керамічних брекетів

Естетичні брекети з кераміки все більше набувають популярності серед підлітків та дорослих пацієнтів, яким важливо зберегти свій образ. Сучасні ортодонтичні системи дозволяють з комфортом пройти тривале лікування та отримати бездоганний результат за помірною ціною.

Керамічні брекет-системи бувають:

 • лігатурні
 • безлігатурні.

Лігатурними брекетами називають класичну конструкцію, що має спеціальні пази, через які пропускається дуга та фіксується спеціальними резинками або металевими елементами.

Безлігатурні брекети відповідно цього елемента не мають. Фіксація дуги відбувається безпосередньо через пази чи замочки. Керамічні самолігуючі брекети мають перевагу в тому, що в період лікування пацієнту немає необхідності в регулярному відвідуванні ортодонта для зміни положення дуги через усунення зубів. Самолігуюча система сама контролює ступінь натягу дуги і звертатися до клініки для контролю можна значно рідше.

Встановлення керамічної брекет-системи

Лікування прикусу керамічними брекетами за доступною ціною починається з повноцінної діагностики. Проводиться аналіз таких рентгенівських знімків як ОПТГ, ТРГ та КЛКТ. Виготовляються гіпсові діагностичні моделі щодо розрахунків. Робляться всередині та позаротові фотографії. Після визначення діагнозу та плану лікування стоматолог формує ціну та замовляє брекет-систему.
Пацієнт проходить підготовку до ортодонтичного лікування, яка включає професійне чищення зубів, а також лікування карієсу.

Встановлення брекетів:

 • очищення та просушування емалі, обробка спеціальним гелем;
 • фіксація брекетів за допомогою спеціального фотополімерного матеріалу;
 • пропуск дуги через пази;
 • натяжка та закріплення дуги.

Тривалість лікування керамічними брекетами в Рівному залежить від складності патології. Лікування може тривати від 1 до 2-х років. В особливо складних випадках понад 2 роки. Наступний етап – ретенційний. Він передбачає носіння ретейнерів (капи, елайнери та ін.) строком вдвічі довше за основне лікування.

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button