Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Відгуки наших пацієнтів

0
Тисячі задоволених клієнтів!
Альона Черній

Клініка сучасна та комфортна. Видаляли донці молочний зуб під седацією. Дуже задоволені, все пройшло швидко і легко - донька навіть злякатися не встигла :). Велика подяка лікарю Ользі Павлівні та анестезіологу Павлу Сільковському за професіоналізм.

Андрій Велесик

Мабуть найвищою оцінкою є слова дитини: "Тепер це моя найулюбленіша лікарня!" Від себе додам - і наша :))). Дякуємо колективу за увагу і професійність, сучасність і любов до діток! Окрема вдячність власнику доктору Олегові Ничипорчуку, лікарю Ользі Атрошенко та анестезіологу Павлу Сільковському! Ви - суперсучасні і класні! Рекомендуємо!

Оксана Рицька

Очень хороший врач, приятный как человек. А главное супер специалист своего дела, хорошо и с заботой относится к своим пациентам 💜💜Юличка, вы лучшие, спасибо за качественное лечение зубок моей дочери❤️

  Задоволені маленькі пацієнти

  5/5

  2023-07-02

  Найкращі рекомендації. Ціни відповідають сервісу. Дитячі стоматологи, ортодонт, анестезіолог це любов з першого візиту. Відвідуєм усією сімʼєю.
  Jusichka Pavelko
  5/5

  2023-10-27

  Дякуємо все було супер . Дитина задоволена і мама. Рекомендую найкраща стоматологія. 😘 Дякуємо дуже центру за такий високий рівень
  Катерина Крупко
  5/5

  2023-08-11

  Лікуємось тут всією сім‘єю, лікарі професіонали своєї справи . Рекомендую ! Після цієї клініки, похід до стоматолога не страшний . Для діток є свої супер лікарі, просто надзвичайні . Нам лікувала зубки Козуб Юлія - вона прекрасний лікар .
  Катерина Новосад
  5/5

  2023-08-20

  Привітне ставлення до пацієнтів від працівників ресепшену, а також професіоналізм лікаря Ольги Павлівни та анестезіолога Сільковського. Раді, що здоров'я зубів наших діток, довірили саме вам!!!
  Інна Коханець

  Та їх батьки

  5/5

  2023-10-30

  Лікуємо з дитиною тут завжди👌🏼Комфортно, бо можна поєднувати супутні візити👌🏼Найкращі спеціалісти , уважний персонал, найкомфортніші умови! Завжди усміхнені , смачна кава та подарунки «За Сміливість» для діток👌🏼що не може не зачарувати😊Дякуємо Вам за здорові посмішки та щасливу дитину, яка не боїться стоматологів
  Анна Гринь

  Поділись сторінкою:

  Scroll to Top
  Call Now Button