Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Керамічні коронки в Рівному

без болю та без стресу

Що таке керамічна коронка та чому її варто встановити?

З часом емаль пошкоджується через карієс та інші стоматологічні захворювання. І пацієнти шукають будь-який спосіб, який би допоміг відновити її природний стан. Одним із найбільш популярних та дієвих способів реставрації пошкодженого або втраченого зуба є встановлення керамічної коронки на передні або задні зуби. Ціни на керамічні коронки варіюються залежно від якості кераміки та складності випадку лікування.

Це безметалеві коронки, котрі виготовляються з певного виду кераміки, дозволеного для застосування у стоматологічних цілях. Такий метод протезування дозволяє відновити структуру, форму, зовнішній вигляд зубів і повноцінну жувальну функцію для впевненості у собі та комфортного приймання їжі. 

Також керамічні коронки мають додаткові переваги:

  • кераміка відрізняється високою стійкістю до перепадів температури;
  • не викликає алергічних реакцій та спотворення смакових відчуттів;
  • завдяки адгезивному матеріалу для фіксування коронки служать до 10 років.
Виготовлення коронок з металокераміки; кераміки; діоксиду цирконію; з сучасних композитних матеріалів; металопластмаси.

Кому не варто встановлювати керамічні коронки?

Керамічні коронки є найбільш частим вибором пацієнтів, оскільки цей метод протезування практично не має недоліків, крім кількох протипоказань. Коронки з кераміки не варто встановлювати, якщо:

  • є підтверджений діагноз остеопорозу або бруксизму;
  • наявні запалення у порожнині рота;
  • жінка в очікуванні малюка (якщо немає гострої необхідності до встановлення коронок у період вагітності);
  • прослідковується загострення хронічних захворювань.

Перед встановленням коронок краще звернутись до сімейного лікаря та пройти повний чек-ап для підтвердження абсолютно здорового стану організму. Додатково наявність захворювань ротової порожнини перевірить стоматолог на огляді.

Щоб проконсультуватись із професійними стоматологами щодо встановлення керамічних коронок, звертайтесь до центру стоматології та імплантації др. Ничипорчука. В нашій стоматології якість формує ціни на керамічні зуби. Тут працюють спеціалісти зі стажем роботи 13+ років, котрі є амбасадорами здорової та красивої усмішки. У клініці використовуються лише найсучасніші технології та обладнання. А це значить, що навіть найбільш дискомфортна процедура відбуватиметься без больових відчуттів.

Як виготовляються керамічні коронки на передні зуби та великі кореневі?

Процес виготовлення коронок починається із створення точного відбитку зони встановлення – ручного або цифрового. Саме він передається до зуботехнічної лабораторії, де техніки починають процес виготовлення коронки. Далі спеціалісти відтворюють штучний зуб за допомогою одного із двох способів:

  • традиційного – термічне пресування або запікання;
  • сучасного – фрезерування/CEREC або за допомогою цифрових технологій.

Зазвичай безметалеві коронки в Рівному виготовляються за сучасним методом створення протезів. Оскільки фрезерування і цифрові технології надають найточніший результат та ідеальну копію природного зуба. А значить, посмішку мрії для кожного пацієнта!

Відгуки про керамічні коронки в Рівному

5/5

2024-03-14

Ця процедура перевершила всі мої очікування! Мої зуби виглядають дуже природно і красиво з новими керамічними коронками. Дуже рекомендую!
Олександр
5/5

2024-04-10

Ці керамічні коронки - справжній шедевр! Вони дуже природні і комфортні. Я вражений результатом і дякую лікарю за прекрасну роботу!
Антон
5/5

2024-01-21

Лікування керамічними коронками виявилося дуже ефективним. Вони виглядають неймовірно природно і забезпечують відмінний результат. Дуже задоволена!
Юлія

Вартість керамічних коронок в Рівному

Коронка безметалева керамічна (прес-кераміка, E-Max Ivoclar) 10000 грн
Вкладка керамічна (комбінована) 3000 грн
Вкладка керамічна onlay, overlay, inlay 8000 грн

Виготовлення: стандартної постійної роботи – 10 робочих днів, термін постійної роботи – 5 днів, стандартної тимчасової роботи – 2 робочих дня, термінової тимчасової роботи – 1 день. Вартість за терміновість збільшується на 40%

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Як встановлюються керамічні коронки?

Процес створення керамічних зубів потребує ретельного планування та технічного досвіду спеціалістів. Найперший крок до красивої усмішки – зустріч із стоматологом для детальної консультації, огляду та діагностики ротової порожнини. Лікар перевірить стан зубів на наявність карієсу та потреби лікування кореневих каналів перед встановленням коронки. Залежно від результатів огляду, спеціаліст або перейде до створення відбитку, або запропонує план процедур для позбавлення стоматологічних захворювань. 

А сам процес встановлення коронок в Рівному, у центрі стоматології та імплантації др. Ничипорчука триває до 30 хвилин, якщо йдеться про один протез. Плануючи встановлення кількох коронок варто розраховувати на збільшення часу процедури.

Лікування, фотопротокол, встановлення зубних протезів

Статті по темі

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button