Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Встановлення брекетів в Рівному

без болю та без стресу

Особливості брекетів

Ортодонтичні конструкції для вирівнювання зубного ряду та прикусу. Сьогодні технології дозволяють створити ідеально рівний ряд та вирівняти прикус як дорослим та дітям. Вирівнювання зубів та прикусу потребує ретельного планування.

В якому віці можна ставити брекети?

Вирівняти зуби за допомогою брекет систем можна дітям та дорослим.

Дітям найкраще встановлювати зубні брекети у віці 11-13 років, коли вже випали молочні та виросли всі постійні зуби.

Вирівнювати зуби та виправляти прикус дітям набагато швидше та простіше, ніж дорослим. А ціни на брекети для дітей залежать від обраного способу лікування.

У дитячому віці зуби більш рухомі і легше піддаються лікуванню брекетами для дітей.

Металеві брекети, брекети на зуби, брекети, лінгвальні брекети

Скільки часу треба носити брекети?

Виправлення зубного прикусу процес тривалий і індивідуальний.

Якщо поставити брекети і вирівнювати зуби у дитячому віці може зайняти 6-8 місяців, то в дорослих зазвичай вдвічі довше.

Найбільш поширені види брекетів та конструкцій

Найпопулярнішими видами брекетів є:

  • металеві брекети – бюджетні, але разом з тим ефективні;
  • сапфірові брекети – найбільш естетичні;
  • металеві самолігуючі брекети.

Скільки коштує поставити брекети в Рівному?

Вартість брекетів для виправлення прикусу залежить від матеріалу та системи, яка підходить саме вам. Металеві брекети вважаються самими бюджетними, вони не самі естетичні, але ефективні. Ознайомитись з усіма цінами на брекети в Рівному можете в прайсі.
Керамічні брекети ціна, сапфірові брекети ціна, брекет система ціна, скільки стоять брекети

Ціни на встановлення брекетів

Брекети металеві/дві щелепи 1200$
Брекети сапфірові/дві щелепи 1700$
Брекети металеві самолігуючі/дві щелепи 1500$
Пластинка (відбитки+корекція) 2000-3000 грн
Апарат для розширення щелепи 6300 грн
(150-200$)
Пластинка незнімна 6300 грн
(150-200$)

Як встановлюють зубні брекети?

Процесу установки брекетів на одну чи дві щелепи передує лікування всіх зубів (лікування карієсу та заміна пломб) та професійна гігієна (зняття зубного каменю та нальоту).

Під час первинної консультації ортодонт в Рівному проводить діагностику зубів:

  • фотопротокол;
  • панорамні знімки зубів;
  • цифровий відбиток зубів;
  • складає план лікування.

Установка брекетів на верхню чи нижню щелепу відбувається лікарем ортодонтом. В залежності від клінічного випадку може відбуватися поетапно.

Точну вартість ортодонтичного лікування та установки брекет-систем для вирівнювання зубів ви дізнаєтесь під час первинної консультації, бо це процес індивідуальний. Лікар визначає який тип конструкції та фіксації підійде саме вам. А орієнтовна вартість брекет-систем є у нашому прайсі.

Вирівнювання зубів за допомогою брекетів потребує системного відвідування лікаря-ортодонта, коригування брекет-системи та ретельного догляду.

Гігієна, чищення та профілактика брекетів

Як доглядати за брекетами?

Брекети вимагають особливого догляду за зубами: необхідно чистити зуби після кожного прийому їжі, використовувати допоміжні засоби (ірригатор, флос, ополіскувачі, йоржики). Важливо ретельно чистити зуби і слідкувати щоб на зубах і брекет-системі не лишалось залишків їжі.

Раз в 3-6 місяців проходити професійну гігієну.

Використання ретейнерів

В окремих випадках після зняття брекет-систем необхідна установка ретейнерів для закріплення результату.

Щоб остаточно зафіксувати зуби на новому місці ортодонти використовують ретейнери. Ретейнер на зуби – це змінна або незмінна конструкція. Незмінний ретейнер – це зазвичай металева дуга, яка кріпиться на внутрішній частині зубного ряду для їх остаточної фіксації.

Знімний ретейнер – це прозора капа чи пластина виготовлена із пластикової основи та металевих дуг та може охоплювати весь зубний ряд. Ціна пластини для вирівнювання зубів залежить від конкретного випадку. Дізнатись скільки коштує пластина чи капа ви зможете під час консультації у лікаря.

Ортодонт може використовувати змінні, незмінні та комбіновані ретейнери в залежності від конкретного випадку.

Знімний ретейнер, який охоплює весь ряд
scaled
scaled

Етапи встановлення брекет-систем в Рівному

✅ консультація лікаря-стоматолога та панорамний рентген для діагностування стану зубів. Панорамний знімок відображає “зубний вік пацієнта”, показує стан кісткових тканин, як будуть вони реагувати на зміщення зубного ряду, чи є признаки пародонтозу у пацієнта. На даному етапі лікар оцінює ризики і визначає можна чи ні проводити ортодонтичне лікування;

✅ фотопротокол – портретні знімки та знімки ротової порожнини, які виконуються згідно ортодонтичних правил. Серія фото в різних проекціях;

✅ комп’ютерна томографія – відображає стан кісток черепа, діагностує всі вразливі місця щелепи та черепа, дає можливість зробити точкові зображення кількох зубів за необхідності.

Зображення кісткових структур, положення зубів, контуру м’яких тканин та профілю обличчя, допомагає лікарю визначити пропорції та спланувати результат. На цьому етапі діагностики, ми можемо встановити, чи можна досягти ідеального результату за допомогою брекет-систем чи необхідне додаткове втручання щелепно-лицевого хірурга;

✅ цифровий відбиток зубів на сканері CEREC Primescan AC допоможе миттєво зробити надточний відбиток вашої ротової порожнини та змоделювати реконструкцію вашої посмішки до міліметра;

✅ далі лікар складає попередній план лікування та підбір брекет-системи чи елайнерів та визначає терміни. Зауважимо, що процедура встановлення брекет-систем на верхню чи нижню щелепу може включати: попереднє лікування окремих зубів, видалення та професійну гігієну.

У нашій клініці ви можете пройти всі перелічені вище етапи діагностики та підібрати ортодонтичну конструкцію. Ціна брекетів в Рівному розраховується індивідуально в залежності від складності випадку.

Що вибрати зубні брекети чи елайнери, визначаєте ви згідно рекомендацій нашого лікаря-ортодонта.

Які ортодонтичні конструкції ставити і як обрати оптимальний варіант?

Вам розповість лікар-ортодонт на консультації. Види брекетів для дорослих та дітей нічим суттєвим не відрізняються, але кожна система підбирається персонально під вас.

Ортодонти в Центрі стоматології та імплантації д-р Ничипорчука використовують всі існуючі види брекетів за доступними цінами.

Статті по темі

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button