Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Коронки із діоксиду цирконію в Рівному

без болю та без стресу

Зубні коронки із діоксиду цирконію

Зубні коронки використовуються для відновлення структури, форми та зовнішнього вигляду зубів. Протези такого типу зміцнюють слабкі або зламані зуби, а також встановлюються на імплант для повного відтворення природної усмішки та жувальної функції. Існує кілька різних типів коронок. Цирконієві зубні коронки нині стають все більш популярними.

Особливості та види цирконієвих коронок

Цирконієві коронки виготовлені з діоксиду цирконію, котрий має внутрішній шар підвищеної щільності та не розтріскується з роками. Завдяки широкій гамі відтінків та прозорості, матеріал дозволяє практично копіювати їхній природний вигляд та точно відтворювати бажану форму, колір та рельєф емалі.

Якщо йдеться про види коронок, то цирконієві на передні зуби та великі кореневі зуби, відрізняються за такими типами:

 1. Цільнометалеві цирконієві коронки. Це конструкції, що повністю складаються з діоксиду цирконію. Для фрезерування техніки використовують суцільний брусок металу, що в результаті дає коронку підвищеної міцності. Подібний вид цирконієвих коронок найчастіше використовуються для встановлення в бічних відділах щелеп, щоб забезпечити повне відновлення жувальної функції.
 2. Коронки із діоксиду цирконію на передні зуби. Для виготовлення такого типу протезування додатково використовується облицьований керамічний матеріал. У такий спосіб можливо відтворити естетику зубів та повністю передати природний рельєф й необхідний рівень прозорості емалі.
  Ціни на цирконієві коронки залежать від типу протезу та якості матеріалів, які використовуються під час виготовлення.
Виготовлення коронок з металокераміки; кераміки; діоксиду цирконію; з сучасних композитних матеріалів; металопластмаси.

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Лікування зубів уві сні (в седації) – цілком безпечне для дорослих та дітей. Більше про послугу за посиланням нижче.

Коли варто встановлювати цирконієві коронки?

Встановлення цирконієвих коронок в Рівному відбувається за призначенням стоматолога. Найчастіше рекомендують встановлення коронок із діоксиду цирконію у разі наявності наступних показань:

 • зуб пошкоджений більше, ніж на 50%;
 • відбуваються патологічні процеси в зубних тканинах;
 • потрібно відтворили усмішку після встановлення імпланту;
 • необхідно відновити жувальну функцію;
 • відсутній один чи кілька зубів і планується встановлення мостоподібного протезу.

Пацієнт може самостійно помітити показання до встановлення цирконієвих коронок та запитати у стоматолога про можливість їхнього виготовлення. А лікар на консультації та огляді підтвердить подібне бажання та запропонує план лікування або інший варіант реставрації. У будь-якому разі, завітавши до центру стоматології та імплантації у місті Рівному, ви отримаєте красиву усмішку без болю та дискомфорту.

Відгуки про цірконієві коронки в Рівному

5/5

2024-05-03

Ця процедура була для мене справжнім відкриттям. Коронки виглядають неймовірно природно і забезпечують відмінний результат. Обов'язково пораджу всім друзям!
Максим
5/5

2024-01-29

Встановлення цирконієвих коронок зробило мою посмішку дійсно захоплюючою! Я дуже задоволена якістю роботи та професійним підходом лікаря. Дякую вам за чудову роботу!
Наталія
5/5

2024-04-23

Якість цих коронок перевершила мої очікування. Вони абсолютно незамінні і виглядають так, ніби це мої власні зуби. Вражена професіоналізмом і результом!
Ірина

Як виготовляються коронки із діоксиду цирконію?

Етапи процесу виготовлення цирконієвих коронок є такими:

 1. Консультація з стоматологом для оцінки стану ротової порожнини та необхідності лікування стоматологічних захворювань, визначення із типом коронки та підтвердження плану лікування.
 2. Підготовка зубів, до якої входить лікування карієсу та інших патологічних процесів, професійна чистка емалі тощо.
 3. Створення відбитку, котрий стоматолог надішле до зуботехнічної лабораторії для виготовлення майбутньої коронки із діоксиду цирконію.
 4. Встановлення тимчасової коронки, допоки очікується виготовлення майбутнього цирконієвого зуба.
 5. Безпосереднє встановлення готової цирконієвої коронки та підлаштовування її під прикус і бажаний зовнішній вигляд.

Ці кроки є необхідними для якісного встановлення і тривалого носіння коронок без потреби заміни чи реставрації.

Вартість цирконієвих коронок в Рівному

Коронка безметалева цирконієва 6000 грн
Встановлення коронки безметалевої цирконієвої Multilayer 8000 грн

Виготовлення: стандартної постійної роботи – 10 робочих днів, термін постійної роботи – 5 днів, стандартної тимчасової роботи – 2 робочих дня, термінової тимчасової роботи – 1 день. Вартість за терміновість збільшується на 40%

Скільки служать цирконієві коронки та як за ними доглядати?

Коронки із діоксиду цирконію служать понад 15 років. Після встановлення цирконієвої коронки в Рівному стоматолог надасть вам індивідуальні інструкції щодо догляду.

Серед найбільш важливих загальних порад: потрібно підтримувати хорошу гігієну ротової порожнини, пам’ятаючи про регулярне чищення щіткою та зубною ниткою, щоб підтримувати коронку та зуби довкола здоровими. Також потрібно планувати регулярні огляди у стоматолога, щоб забезпечити довготривале служіння цирконієвих коронок.

Коронки із діоксиду цирконію за ціною згідно прайсу можна встановити у клініці др. Ничипорчука. До ідеальної усмішки лише один крок – запишіться на консультацію прямо зараз!

Лікування, фотопротокол, встановлення зубних протезів

Статті по темі

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button