Центр стоматології та імплантації др Ничипорчука

Бюгельні протези в Рівному

без болю та без стресу

Що таке бюгельний протез?

Можна з впевненістю стверджувати, що бюгельний зубний протез, як на замках, так і на кламерах – це найкращий на сьогоднішній день у протезуванні спосіб вирішення проблеми частково втрачених зубів. Він має безліч переваг, як в естетичному плані, так і функціональності.

Назва цього способу протезування походить від німецького слова “bugel”, що означає “дуга”. У цьому полягає головна особливість бюгельного протеза на верхню чи нижню щелепу – у своїй конструкції він містить спеціальну металеву дугу, призначену для якіснішої фіксації і розподілу навантаження.

Бюгельне зубне протезування особливо ефективне у випадках так званих кінцевих дефектів зубного ряду, коли втрачені зуби є останніми в ряду.

scaled

Виготовлення по точному відбитку

Правильно виготовлені бюгельні зубні протези легко встановлюються та знімаються, а також можуть викликати дискомфорт лише у процесі звикання, у перші дні використання. Це з тим, що у процесі виготовлення протезу не використовуються будь-які стандартні зліпки і форми. Кожен бюгель виробляється індивідуально під кожного пацієнта та його відбитку зубів.

Причому отримання якісного відбитку – це перше вкрай важливе завдання, яке стоїть перед стоматологом. В нашій клініці він максимально точний, бо здійснюється за допомогою цифрового сканеру.

Основні переваги бюгельного протезування

Більш компактні та зручні в порівнянні з пластинчастими протезами і не закривають верхнє піднебіння повністю.
Простий догляд (немає необхідності знімати на ніч).
Жувальне навантаження розподіляється не тільки на опорні зуби, як у випадку з мостоподібними протезами, а й на ясна, що дуже важливо.
Не порушують тактильних та смакових відчуттів від процесу прийому їжі.
Використання бюгельного протезування значно уповільнює патологічні процеси в ротовій порожнині, пов’язані зі втратою зубів.
Надійна фіксація.
Можливість фіксації “рідних” зубів у пацієнтів із пародонтозом.

Кріплення бюгельних протезів зубів

Існують 2 способи кріплення бюгельних протезів на верхню та нижню щелепу:

  • З кламерною фіксацією;
    З замковим кріпленням.

Ціна на бюгельні протези кожного виду відрізняється. Ознайомитись з детальним прайсом можливо у розділі цін.

Бюгельний протез із кламерною системою

byugelnye-protezy-s-klammernoj-fiksacziej

Кламерами називають вигнуті деталі каркаса (фіксатори), за допомогою яких протез кріпиться до опорного зуба. Кожен кламер виготовляється індивідуально та відповідає розміру зуба, щоб надійно утримувати всю конструкцію. Сучасні сплави досить пружні, тому травматизація емалі опорного зуба майже відсутня. Також кламер може утримуватися на коронці.

Переваги: знижується тиск на слизову оболонку, частина навантаження при жуванні передається на зуби-опори, проте опорні зуби навантажуються менше ніж при використанні бюгельних протезів з замковим кріпленням; ціна конструкцій з кламерною фіксацією відносно невисока; немає необхідності в «обточуванні» зубів.

Бюгельний протез з замковим кріпленням

bugelzamok-1

Крім високої надійності, бюгельні протези з замковим кріпленням характеризуються відмінною естетикою і сильною фіксацією: конструкція надійно закріплена, пацієнт може не турбуватися про те, що конструкція зміститься під час їди. Із зовнішнього боку зовсім непомітна наявність у роті штучних конструкцій.

Виготовлення та інтеграція в ротову порожнину замкового бюгельного протеза складніша процедура порівняно з протезом з кламерною фіксацією, тому і ціна на бюгельний зубний протез вища, ніж при використанні інших конструкцій. Замки дозволяють уникнути головного недоліку «гачків» — навіть за найширшої посмішки оточуючі не помітять у роті металевих включень.

Вартість протезування зубів в Рівному

Коронка безметалева цирконієва 5800 грн
Коронка металокерамічна Сlasik Ivoсlar 3500 грн
Коронка безметалева керамічна (прес-кераміка, E-Max Ivoclar) 10000 грн
Вкладка керамічна (комбінована) 3000 грн
Вкладка керамічна onlay, overlay, inlay 6000 грн
Коренева вкладка КХС 1000 грн
Коронка цільнолита КХС 1500 грн

Виготовлення: стандартної постійної роботи – 10 робочих днів, термін постійної роботи – 5 днів, стандартної тимчасової роботи – 2 робочих дня, термінової тимчасової роботи – 1 день. Вартість за терміновість збільшується на 40%

Лікування без болю можливо!

Ми дбаємо про своїх пацієнтів та робимо усе аби похід до стоматолога не асоціювався з болем. На сьогоднішній день лікування зубів можливе уві сні!

Саме так – ми вилікуємо ваші зуби поки ви перебуватимете у медикаментозному сні.

Він не несе негативних наслідків для здоров’я та абсолютно безпечний. Більше про послугу за посиланням нижче.

Професійна гігієна порожнини рота, професійна гігієна ротової порожнини, гігієнічна чистка зубів

Догляд за зубними протезами

Як уже говорилося вище, догляд за бюгельними протезами зубів простий. Їх не потрібно знімати на ніч, а досить просто 2 рази на день очищати від залишків їжі та нальоту. Причому для цих цілей не потрібно використовувати будь-які спеціальні засоби для чищення – досить звичайної зубної пасти, щітки і води.

У виробництві бюгельних протезів за доступною ціною використовуються сучасні міцні матеріали, які при належному догляді справно служать до семи років.

Здоров'я зубів у надійних руках

Фахівці стоматологічної клініки «др. Ничипорчука» мають досвід та найсучасніше обладнання для вирішення задач протезування будь-якої складності. Як свідчать відгуки наших пацієнтів, нам можна довіряти.

Запишіться на консультацію до головного лікаря клініки Олега Ничипорчука.

№ 90

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button