Які імпланти найкращі

Щоб підібрати найбільш безпечну, якісну та надійну конструкцію, слід керуватися такими критеріями:

 • Зверніть увагу на показник біосумісності. Як правило, найбільш кращими виробами є ті, що виконані з титану або його сплавів. При цьому марка основного матеріалу не повинна бути нижчою за Град 5;
 • Найкращі імпланти зубів містять у своєму складі діоксид цирконію. Даний матеріал славиться бездоганною якістю, має відмінні естетичні показники та не викликає алергічних реакцій;
  Важливим моментом при виборі зубних імплантів є наявність пористої поверхні, що створює сприятливі умови для якісного та надійного процесу імплантації. І навпаки, вироби з гладким покриттям приживаються набагато складніше;
 • Також слід зважати на рейтинг виробників імплантів. Найчастіше найбільш довговічними, міцними і безпечними для організму вважаються системи європейських та американських брендів;
 • Окрему увагу слід приділити формі виробу. Коли питання про те, який імплант краще поставити, на перший план виходять вироби, виконані у вигляді конуса. Така форма сприяє кращій приживлюваності та забезпечує оптимальний розподіл навантаження, що виникає в процесі пережовування їжі;
 • До важливих чинників належить різьблення. Як правило, фірми-виробники високоякісних конструкцій застосовують не один, а кілька типів різьблення в рамках однієї системи. Це дозволяє врахувати відмінності у показнику щільності кісткової тканини.
№ 251

Основні критерії вибору

Також перед проведенням імплантації необхідно взяти до уваги такі моменти:

 • Експлуатаційний період. Найбільш довговічними вважаються вироби, оснащені різьбленням, на якому відсутня полірована шийка.
 • Простота вживлення дентальної конструкції.
 • Показник приживання. Найкращими у цьому плані є титанові імпланти.
 • Естетичні властивості.
 • Можливість комплексної терапії: комбінування процедури встановлення імплантів та операції з кісткової пластики. Або можливість проводити імплантацію без додаткових маніпуляцій.
 • Імплантаційна система повинна мати всі необхідні сертифікати.
 • Ціна. Доступна вартість на дентальні конструкції встановлюється у стоматологічних клініках, які або є дилерами, або надають своїм пацієнтам значні знижки.

Рейтинг найкращих імплантів для зубів

На сьогоднішній день у сфері виробництва зубних імплантів гіганти – Straumann, та Alpha Dent. Вибрати найкращий варіант із них – непросте завдання, оскільки якість продукції практично довершена. Якщо керуватися думкою лікарів-практиків, рейтинг дентальних імплантів виглядає так:

Straumann (ШВЕЙЦАРІЯ)

Недоліків у імплантів Straumann немає, вартість відповідає якості та надійності. Вони мають безліч переваг, серед яких:

 1. Приживання 98,8%, згідно з 10-річними спостереженнями.
 2. Мінімальна резорбція кісткової тканини у районі імплантної шийки менше 0,45%.
 3. Прискорена та якісна остеоінтеграція за рахунок особливої поверхні SLActive – мікропористої, збагаченої мікроелементами для стимуляції кісткоутворення. Це супергідрофільне покриття, що притягує рідину: воно швидше просочується кров’ю, активізуючи цим вироблення остеобластів.
 4. Імпланти виготовляють із безметалевої кераміки та титанового сплаву з цирконієм Roxolid. Зрощення штифта з кісткою протікає краще, якщо він виготовлений з матеріалу Roxolid, а не з чистого титану.
 5. Імпланти Straumann підходять для встановлення в умовах атрофії кістки, у зоні посмішки та для протоколів з негайним навантаженням.
 6. Рекомендовані пацієнтам з діабетом, остеопорозом та курцям. Для людей із групи ризику це одні з найкращих імплантів, які можна встановити.

Alpha Dent (НІМЕЧЧИНА)

Імпланти Alpha Dent – представлені широким асортиментом продуктів, тому їх можна використовувати в найрізноманітніших клінічних випадках. Серед ключових переваг:

 1. Співвідношення ціна та якість.
 2. Висока остеоінтеграція та швидке приживання завдяки технології виробництва
 3. Дають гарну естетику.
 4. Широкий асортимент, що дозволяє вирішувати різні клінічні випадки.
Наша клініка знає що діагностика має великий вплив на якість і правильність проведення лікування

Отримай красиву посмішку та здорові зуби

Посмішка та здорові зуби – це дуже важливо для загального самопочуття та впевненості. Записуйтесь на прийом до кращих лікарів в Рівному!

Висновки

Обидві системи відповідають міжнародним стандартам якості, використовуються стоматологами по всьому світу, мають надійну гарантію і мільйони задоволених пацієнтів в різних куточках світу.
Дані системи імплантатів найкращого рівня та безперечно, безпрограшний варіант, якщо ви хочете відновити свій зуб.

Підібрати оптимальну систему, що підходить особисто вам можна під час консультації у стоматолога. Лише під час огляду лікар може оцінити ваш клінічний випадок та запропонувати оптимальне рішення. Бо кожна система має свою лінійку продуктів, які закривають різні клінічні випадки. Але що ще важливіше, то це знайти досвідченого імплантолога, який обере її з урахуванням даних обстеження та встановить.

«Inno» (Південна Корея), «Альфадент» (Німеччина), «Штрауман» (Швейцарія)

Поділись сторінкою:

Scroll to Top
Call Now Button